چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧
اخبار > شعبه بیمه "ما" در شرق تهران افتتاح و راه اندازی شد


  چاپ        ارسال به دوست

شعبه بیمه "ما" در شرق تهران افتتاح و راه اندازی شد

با هدف توسعه بازار و دسترسی هرچه بهتر بیمه گذاران،  شعبه بیمه "ما"  در شرق تهران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه "ما"، مراسم افتتاحیه با حضور مدیرعامل، رییس هیات مدیره، معاونین و تعدادی از نمایندگان استان تهران  برگزار شد.

در این مراسم حجت بهاری فر، مدیرعامل بیمه "ما"  با اشاره به نقش پررنگ شبکه فروش، بر لزوم حمایت از شعب و نمایندگان تاکید کرد و گفت: توانايي و بالندگي شبكه فروش،‌ شكوفايي فروش از لحاظ كمي و كيفي را به دنبال خواهد داشت و ضعف آن نيز موجب پريشاني در عرضه بيمه خواهد بود . متاسفانه صنعت بیمه موفق به افزایش  سهم خود در تولید ناخالص ملی نشده است. همه شرکت های بیمه  موظفند سهم خود را از تولید ناخالص داخلی گرفته و ضریب نفوذ بیمه ای را افزایش دهند. هدف ما  نیز  در بیمه "ما" فروش هوشمندانه و ارائه خدمات بیمه ای در بالاترین کیفیت؛ همطراز با خدمات بانک ملت به عنوان سهامدار عمده است و معتقدیم در صورت بهره مندی حداکثری از ظرفیت های بانک ملت ، قادر خواهیم بود  منافع کلیه ذینفعان را تامین نماییم.

وی خاطرنشان کرد: با فروش بيمه‌نامه كار شبكه فروش آغاز مي‌شود و حفظ و نگهداري مشتري و ارائه خدمات مناسب در صورت وقوع خسارت گام بعدي در توسعه بازار انحصاري توسط شركت‌ بيمه "ما" است.

بهاری فر  افزود: در راستای استراتژی تعیین شده ، در 9 ماهه اول سال 97 ، حق بیمه تولیدی  شرکت نزدیک به 67 درصد رشد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته داشته است، از ابتدای سال جاری تا کنون با ۸۸۰ درصد رشد حق بیمه در رشته باربری، کشتی و هواپیما مواجه بوده و  پرتفوی رشته عمر و سرمایه گذاری حدود ۲۴ درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل بیمه "ما" در ادامه تصریح کرد: بیش از 113 درصد تحقق بودجه و 25 درصد  رشد در فروش تعداد بیمه نامه نشان از عملکرد خوب شبکه فروش ارزشمند و پرسنل با دانش و با انگیزه شرکت است. همچنین با وجود جذب  مشتریان بزرگی از جمله وزرات صنعت و معدن، بانک مهر اقتصاد و  ایرلاین هما، پرداخت خسارت مدیریت شده و نسبت به گذشته کمتر بوده است.

دکتر حمید تاجیک رییس هیات مدیره بیمه "ما" فراهم کردن بستر مناسب برای فعالیت در حوزه بیمه‌های خرد و سودده، ، گسترش فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری و وصول به موقع مطالبات را بسیار حائز اهمیت دانست و بر لزوم دانش افزایی و مدیریت دانش تاکید کرد.

وی با تاکید بر اینکه بانک ملت و بیمه "ما" عضوی از یک خانواده بوده و به هیچ وجه از هم جدا نیستند، افزود: بانک ملت سازمان باکیفیت و با دانشی است . بیمه "ما" به واسطه تبادل دانش با بانک ملت، دستاوردهای بسیاری را کسب کرده است که از مهمترین آن ها می توان به اخذ رتبه یک توانگری مالی با تایید بیمه مرکزی و شفافیت بورسی، بر اساس آمارهای منتشره توسط اداره نظارت بر ناشران بورسی ، اشاره کرد.

در این مراسم  صالح شیری، معاون شبکه فروش و توسعه بازار ضمن تشریح برنامه های کلان شرکت ، تلاش برای رسیدن به پورتفوی پیش بینی شده را بسیار حائز اهمیت دانست.

بیمه گذاران محترم  می توانند برای  دریافت خدمات بیمه ای به شعبه شرق  واقع در تهرانپارس، خ 142 غربی، بین اتوبان باقری و فلکه اول، پلاک 192  مراجعه کنند.

 

 


١٧:٢٢ - يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٨٧٨    /    تعداد نمایش : ٩٣٧تقویم