شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨
اخبار > بازدید مدیرعامل بیمه "ما" از شعبه تبریز


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیرعامل بیمه "ما" از شعبه تبریز

حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما"  و شیری معاون شبکه فروش و توسعه بازار از شعبه تبریز  بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمه "ما"، در این بازدید که به منظور تبیین اهداف و دیدگاه‌های مدیرعامل  و اعضای هیات مدیره بیمه "ما" در تبریز انجام شد، حجت بهاری فر و هیات همراه ضمن دیدار با مدیر بانک ملت منطقه آذربایجان شرقی، اقدامات انجام شده فعلی و برنامه های آتی در این شعبه را مورد بررسی قرار دادند.

بر اساس این گزارش، طی  این بازدید، موضوعات مربوط به میزان تولید حق بیمه شعبه، روند جذب نمایندگان 54 و 75 در استان، ارائه خدمات مطلوب به مشتریان و میزان دستیابی به اهداف تعیین شده توسط شعبه مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه مدیرعامل بیمه "ما" در نشستی با شبکه فروش استان حضور یافت. نمایندگان و کارگزاران بیمه "ما" در استان آذربایجان شرقی با اشاره به موانع پیش رو، پیشنهادات خود را برای کاهش چالش‌ها و مشکلات مطرح کرده و در خصوص ایجاد ساز و کارهای تازه در خدمت‌رسانی به مشتریان این شرکت، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

از جمله موارد مطرح شده در این نشست توجه به اصول بازاریابی و چگونگی مذاکره کردن به روش نوین و تاکید بر  گسترش شبکه فروش بیمه های عمر و خرده فروشی  بود. آنچه بیشتر مورد بحث قرار گرفت لزوم توجه به موارد فنی، افزایش حدود اختیارات نمایندگان و شعب و  لزوم  فعال سازی باجه ها بود.

همچنین  طی مراسمی از نمایندگان و کارگزاران برتر  استان در سال 96­­ در حوزه فروش بیمه نامه ها ، شاخص های بیمه گری و مالی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است درادامه  این سفر و در راستای دیدار با مشتریان ارزنده بانک ملت، حجت بهاری فر طی بازدید ازخط تولید خودرو ام جی ، در خصوص نحوه همکاری های بیشتر به بحث و تبادل نظر پرداخت.

 


١٤:١١ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٨٠٨    /    تعداد نمایش : ٦٨٥تقویم